Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek milyen random...

Lányok, nektek milyen random neten talált dolog vállt be a legjobban menstruációs görcsök csökkentésére?

Figyelt kérdés

#menstruáció #nők #Mentruációs görcsök
2021. febr. 28. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Semmi. Gyógyszer kell nem bemagyarázós “ettől majd jobb lesz” dolgok
2021. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem neten talált dolog, hanem patikában talált dolog. No-spa.
2021. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
No spa, b6 vitamin
2021. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Magnézium, vas, algopyrin
2021. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Magnézium. No-spa
2021. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
71%
Algopyrin és Voltaren vált be nekem
2021. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azert gondoltam leirom, hatha nektek is segit, ha nektek is hanyingeretek van mikor megjon, akkor a d vitamin szerintem segithet rajta.

En folyton hanytam, de miota elkezdtem 2500NE d vitamint szedni, azota egyszer sem:)

2021. febr. 28. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Akupresszúra, bizonyos pontokat nyomogatok, masszírozok kezemen, lábamon
2021. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
En hihetetlenul gorcsoltem, volt egy kombom, amit ha bevettem, akkor kb 3-4 ora mulva jol voltam, de addig szenvedtem es sirtam az agyamban.... (kombo:egyszerre 1 algopyrin, 1 cataflam es 2 nospa forte..+meleg rizses parna). Utana rajottem, hogy ezt ha minden honapban megcsinalom, akkor az amugy is erzekeny gyomrom utalni fog.. Kiprobaltam a kelyhet, amirol azt olvastam, hogy segithet a gorcsok ellen. Ugy voltam vele, hogy egy probat meger, magam miatt (gorcsok) es masok miatt is (kornyezetvedelem). Az elso hónapban mar csak a rizses parna kellett, utana mar az sem... A kovetkezo lesz a 11.menstruaciom a kehellyel, azota egy bogyot nem vettem be es elbucsuztam a tampontol is. Nem tudom, milyen anyaggal kezelik a vattat, hogy osszealljon, de biztos nem tesz jot nekunk. Jobbulast! :) 20L
2021. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

Aviva torna

Amugy... Miert azok vannak lepontozva, akik vegre nem fajdalomcsillapitot ajanlanak? Az max ideiglenes megoldas, a tobbi meg allando...de nyugodtan mergezzetek magatokat, nincs eleg, a gyogyszergyartok nagyon orulnek nektek.

2021. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!