Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy van olyan...

Mitől van az, hogy van olyan kb havonta/kéthetente megjön, aztán random alkalmakkor egy pici megint?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy 2szer- 3szor vérzett két menzesz között. Nemi életet nem élek, és még szűz vagyok. (olvastam hasonló kérdéseket, de azokba terhességről meg hasonlókról írtak, de az biológiailag elég lehetetlen lenne xd) Hasonló vérzéses problémám van a székletnél is, meg elég rossz az emésztésem, talán ettől van?

16L


2016. máj. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász! A közti vérzés rossz jel lehet!
2016. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Valószínű hogy köze van az emésztésednek hozzá de jobb lett volna ezt nem hétvégére hagyni mert komoly betegséged is lehet ami nem tűr halasztást.
2016. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már köze az emésztéséhet,második?

Szerinted a tápcsatornánknak(szájüreg,nyelőcső,gyomor,vékonybél,vastagbél)mi köze van a hüvelyhez?

Ha a végbeledből jön a vér,az az aranyér tipikus tünete(aminek egyébként nem sok köze van az emésztésedhez,max annyi,hogy a gyakori székrekedés is okozhatja,de ezenkívül sok minden más is). Ha a hüvelyedből jön két ménszesz között vér,azt okozhatja enyhébb esetben hormonális probléma vagy candida fertőzés,súlyosabb esetben ciszta,méhpolip vagy valamilyen rákos elváltozás.

Azonnal menj el orvoshoz,hogy megvizsgáljon,mert ilyen dolgokkal nem szabad játszani és ezt minden esetben kezelni kell.

2016. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper :/ Majd megemlítem az orvosnak, de ez már fél éve tart. Ezért is kérdeztem meg itt, mivel ha nagy baj lenne, akkor már rosszul festenék, de csak néha fáj a hasam meg jobb oldalt a medencecsontomnál. Megfogadom azért a tanácsokat, és mondom a dokinak. Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 29. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos pont ezért veszélyes az ilyesmi,mert sokáig "tünetmentes" is lehetsz,aztán hirtelen leszel nagyon rosszul.

Legközelebb ne halogasd az ilyesmit ilyen sokáig:)

2016. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na azt mondák, hogy ez csak amiatt van, mert még mindig nem állt be rendszeresre (csak 2 éve van meg) Úgyhogy valószínűleg nincs baj :)
2016. jún. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!