Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik ilyenkor a hormonp...

Hogy zajlik ilyenkor a hormonpanel vizsgálat? Nem tudom most már biztosan, mikor menjek, melyik napon.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni. Endokrinológusnál jártam, mert feltehetően nincs rendben valami hormon ügyileg sem. Viszont most nem tudom, a hormonpanel vizsgálatra mikor menjek el. Van ugye a 21-23. napon történő vérvétel, ami elvileg a progeszteront nézi. A többit pedig a ciklus 3-5. napján kellene nézni? Így egyben van a beutalón minden, és elvileg a 21. napomon kellene menni.

Sajnos nem tudtam elérni a doki asszisztensét, hogy rá tudjak kérdezni. Mit gondoltok?


Most pedig lehet hamarabb meg fog jönni a vérzésem legalább 4 nappal, mert olyan jellegű fájdalmam van. 😕



2021. márc. 4. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A 3-5. napinak csak a ciklus elején van értelme, a másiknak meg peteérés után egy héttel, nem lehet egyszerre csinálni a kettőt.

Ha rosszul adta a beutalót, kérj újat. A ciklus elején több hormont néznek, én első körben oda mennék, ha választani kell.

2021. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor valszeg rosszul adta a beutalót. Nem tudom, hogy küldenek-e újat, mert 60 km-re lakom az orvostól, akihez mentem. Holnap érdeklődők.
2021. márc. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!