Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Altforalle fogamzásgátló...

Az Altforalle fogamzásgátló tablettábank vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Március végén fogom el kezdeni szedni, addig is véleményeket gyűjtök róla.

Volt nektek valami felé mellékhatása?

Én elég hajlamos vagyok arra hogy hamar fel szedjem a kilókat. Remélem nem lesz baj ezzel. Próbálok oda figyelni az ézkezésre nagyon majd mint ahogy eddig.


2021. márc. 4. 16:11
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is most kezdtem,1 hónapja és csak az első napokban volt erősebb hányingerem,kis időre. Mostmár semmi. Remélem nem is lesz. Én nem vagyok nagyon hízós,de a súlyom még nem változott, bár gondolom az később jelentkezne. Remélem nem is lesz. :) 21/L
2021. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*fog
2021. márc. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, nekem is hasonló volt mint az első válaszolónak az, azzal a különbséggel, hogy a hányinger mellett én hánytam is egyik este a legelején, viszont nekem elég érzékeny gyomrom van szóval mondhatni meg sem lepődtem, mert más gyógyszereknél vagy random ételeknél is előfordult.

Viszont pár nap után megszűnt és mostmár teljesen jól elvagyok.

2021. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!