Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fejem tejetén kb kopaszodom,...

Fejem tejetén kb kopaszodom, mit csináljak? Ismertek jó hajgyógyászt budapesten?

Figyelt kérdés

33 évesen kb kopasz a fejem teteje. Valószínű már egy ideje ilyen, mert jelenleg nem hullik, igazán nem tudom hova lett a hajam.

Voltam egy hajgyógyásznál igazából semmi értelme nem volt, kaptam tőle sampont, vitamin, szedem őket 4 hónapja, de szerintem csak rosszabb az egész, hetente fotózom a hajam felülről és 4 hónap alatt tovább ritkult.

Voltam laboron, kifejezetten hajhullásra való cosmagot csináltattam. Vitaminok, betegségek, gyulladás, pajzsmirigy, hormonok, autoimmunbetegségek, mindent nézett. Hát egy kis D-vitamin hiány jött ki.

Voltam fogászaton góckutatáson, minden rendben, nőgyógyászaton is jártam, ott is minden rendben találtak. nem tudom merre tovább....

Amiket eddig próbáltam: Forcapil kapszula, alpicort ösztrogénes hajszesz, The ordinary peptides hajszérum, planur sampon, bánfi sampon, fejbőr masszirozás. A derkig érő hajamat levágtam vállig érőre, hogy a vékony gyenge hajszálakat a súlyuk se húzzák.

Nem eszem glutént, tejterméket egy ideje mert nagyon aknésodtam tőlük illetve szerzett glutén és laktózérzékenységem van. Finomított cukrokat sem fogyasztok. Mit tudok még tenni?



2021. márc. 4. 22:43
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdező! Budapesten van egy Szalon, ahol eredményesen segitenek; Rabòczky Györgyi hajgyògyászat 1077 Ròzsa utca 10-12 Telefon: 06 70 2483732 info@hajbetegsegek.hu
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ez van, ez genetika.
2021. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!