Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női nemi szervi szemölcs ?

Női nemi szervi szemölcs ?

Figyelt kérdés

Ilyen problemaval allok szemben. Ecsetelem mar egyideje es a kerdesem az lenne hogy a nemi szervem kulso reszen szepen szaradnak is le a szemolcsok viszont a nagy ajkak belso teruleten valamint ott ami belul van de nem a huvelynel ahol erzekenyebb is a bor azon a reszen feher holyag kinezetu (de nem holyag) valamik jottek ki ezek is szemolcsok vagy ez az irritacio miatt jott elo es ne kenjek r az ecsetelobol

molutrexel es bar tudom hogy hazi megldas ,de ecettel is kezelem (a feher valamik az ecet elott is jelen voltak)



2021. márc. 10. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mi a kérdés...?
2021. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj elnezest ?-jel lemaradt

ezek a kis feher valamik is szemolcsok lennenek ?

Tapasztalat alapjan szeretnek valaszt kapni

2021. márc. 10. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ecettel kenegeted és nem mész orvoshoz valódi megoldásért, addig ne várj javulást.
2021. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nőgyógyász írta fel neked ezt az ecsetelőt? Nekem nem volt még nemi szervet érintő szemölcsöm, de ez az ecsetelő uszodaszemölcsre van.
2021. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a fenti válaszokkal, az eszetlen önkezelés nem vezet jóra, nőgyógyászhoz érdemes menni. De nyilván értem miért akarod elkerülni, mert az a tapasztalatom, hogy a nőgyógyász szarik bele és csak le akar zavarni minél előbb, lehetőleg úgy hogy meg se kelljen nézni, meg ne kelljen elküldenie laborra. De sajna erőltetni kell azért is, mert érted, egy egészségünk van csak.
2021. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!