Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szervi szemölcsökre...

Nemi szervi szemölcsökre valami megoldás?

Figyelt kérdés
3 darab kijött, fáj és viszket, viszont nem igazán mennék el orvoshoz, mert undorodom tőlük. Akárhányszor megyek, mindig az ájulás kerül amikor felülök az asztalra. Otthoni megoldást szeretnék választani. Az sem baj, ha fáj csak múljon el.

2016. szept. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemi szemölcsre nincs otthoni praktika. A HPV pedig nem játék, ugyanis ez okozza sokszor a méhnyakrákot.

Orvos, kezeli, ad immunerősítőt és félévente kontrollra kell menni utána.

2016. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vény nélkül sajnos nem pusztítja el semmi :/ Van akinél még a vénnyel felírt gyógyszer sem hatásos.

Erősítsd az immunrendszered ( az orvos által felírt ecsetelőn kívül) , hogy gyorsabban le tudja győzni a szervezeted, és MENJ EL orvoshoz, mert terjedni fog, és sokkal nehezebben fogsz megszabadulni tőle.


Házi praktikákkal ne próbáld meg eltávolítani, mert 3db-ból egy nap alatt 200 lesz.

2016. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most jövök a nőgyógyásztól, ugyanezzel küzdök. Kaptam ecsetelőt, egy hét múlva vissza kell mennem.

Számomra felháborító, hogy vonják a fizetésemből a TB-t és ezt a vizsgálatot csak úgy csinálják meg, ha befizetsz 6000 forintot, ugyanis erre nincs támogatás. Ráadásul egy órán belül vissza kellett mennem a befizetett csekkszelvénnyel.


DE!


Akármilyen kellemetlen a vizsgálat (én sem szeretem, hidd el!) és akármennyit is kell fizetni érte, inkább ez, mint hogy ellepjenek a szemölcsök vagy rosszabb esetben méhnyakrákom alakuljon ki!


Úgyhogy inkább irány az orvos és kezeltesd magad!


A kenőcs egyébként háromezer forint volt.

2016. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszket? Akkor nem biztos,hogy az,legalábbis nekem nem viszketett. Nekem is volt úgy alakult ki,hogy borotválkoztam lent és megvágtam magam,lett ott egy pici pötty azt hittem seb,lekapartam,visszanőtt azt hittem a seb megint,teltek a hetek egyre nagyobb lett akkor már sejtettem,hogy nem seb...egy év telt el így ,mert rettegtem az egésztől és tudatlan is voltam ugye. Akkor először mertem megnézni amikor éreztem ,hogy van másik is,és szaporodott és ahhh hányinger,sírva mentem el sztkba,ahol kutyául bántak velem,az orvos csak a gigantikusat látta a kicsiket nem...és persze rögtön műtétet altatást mindent,de mivel annyi eszem már csak volt ,hogy utána olvastam tudtam,hogy ez hülyeség. Elmentem másik dokihoz szintén tb,ahol felírtak ecsetelőt,el is múlt tőle 3 nap alatt plusz felírt egy gyógyszert amit akkor nem váltottam ki. De kb 2 hónap múlva visszajöttek,akkor már magánba mentem ott sincsenek túl jó tapasztalataim ,de itt legalább kedvesek voltak...megint ecsetelőt kaptam,de ekkor már kiváltottam a gyógyszert is, nem tudom de azóta nem jött vissza szerencsére ennek már kb 4 hónapja,remélem nem látom többet... :S Undorító betegség,szörnyű, de kezeltetni kell sajnos :SS
2016. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!