Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 3 havi yasminel...

Mennyibe kerül 3 havi yasminelle fogamzásgátló? Ja és még annyit, hogy ha leőtte más gyógyszert szedtem, de volt pár hónaposk ihagyásom, akkor az új gyógyszert is a menzi első napjától kell szedni?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenhol hasonló árban van, és Zala megyei vagyok, most szedem ezt előszőr, de tudom h drágább mint a Trinordiol meg a lindynette.

amúgy ebben tényleg ösztrogén, vagy fitoösztrogén van, tehát erősebb mint a többi gyógyszer? Csakmert azthiszem attól hízni lehet, végülis nem baj, mert elég vékony vagyok. Lehet ezért drágább.


2009. júl. 7. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikor még szedtem, olyan 7-8ezer körül volt... Ez volt novemberben.

Azt hogy miből mennyi van benne azt nem tudom, de én alacsony hormontartalmút kértem és így írta fel ezt az orvos... Kb. 2-3év alatt 10kilót híztam tőle...

2009. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8000 ft

menses első napjától kell szedni

2009. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mitől ilyen drága ez a bogyó? több benn a hatóanyag, vagy erősebb gyógyszer?
2009. júl. 9. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlókon nincs tb támogatás
2009. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja de nem úgy értem, hanem hogy hogy sokkal olcsóbbak egyes fogamzásgátlók, mnit a többi? valamelyik három havi csak 2500 van amelyik nél az egy havi kerül ennyibe, azaz háromszor drágább
2009. júl. 9. 20:25
 6/11 anonim válasza:
100%
Én is azt szedem és sokat híztam tőle 6-7kilot Szerintem válassz mást.
2009. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak szimplán híztál tőle, vagy jobb lett az étvágyad és többet ettél azért híztál? És ha szabad kérdeznem akkor mindenhová híztál? Tehát az a 6-7 kiló nagyon meglátszott? gondolom ha testmozgást végzel közben akkor azért nem hízik meg annyira az ember, max izmosodik nem? Vagy megváltoztatja az anyagcserét is?
2009. júl. 22. 12:27
 8/11 anonim válasza:
100%
nemeszem többet sőt alig eszem és így is híztam a derekamra ment eléggé látszik. a hormonokat borítja fel.
2009. júl. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít hogy sportolsz-e!

Én rendszeresen sportolok és mégis híztam tőle...

2009. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

fogytam tőle, igaz az étvágyam se jó, viszont nem vagyok éhes, és kevés kajától is tele érzem magam, de nem érezném jól magam, ha többet ebbék, viszont az éhségtől sem vagyok mégse rosszúl, pedig van oylan nap hogy egy két kanál valamit eszek, esetleg iszok vizet, meg egy két gyümit bekapok és ennyi.

vagy nem is eszem csak sajtot rágcsálok meg joghurt féléket eszem.

Máskor rendes három fogásos ételeket ettem, meg xy mennyiségű szendvicseket egy nap, mégis éhes voltam.

Lehet összeszükült a gyomrom? Pedig nem is fáj. Fura dem ég csak nem is szédelgek. Pedig gyors anyag cserém van, mert hamar átmegy rajtam a kaja, nem hasmenésem van, hanem csak szimlán majdnem mniden nap nagywc zek

2009. aug. 2. 03:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!