Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hulye macskam belekapott a...

A hulye macskam belekapott a mellbimbomba, kozvetlenul a tej nyilas mellett, es picit verzik. Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Ma jatek kozben raugrott a mellemre es lecsuszott, es a karmaval pont belekapott a mellbimbomba, egy eleg mely seb keletkezett ott, picit verzett is. Lefertotlenitettem, de szerintetek lehet belole komolyabb bajom?
2021. márc. 17. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Menj orvoshoz szerintem azért. Legalább benti macska?

Ezért tartom hülyeségnek a nagy állat mániát, nagyon nem vagyunk velük kompatibilisek ilyen szinten.

2021. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Macskákat én alapból rühellem is.Főleg mikor elkezd dörgölőzni pfff Hideg kiráz....A kérdésre válaszolva menj orvoshoz és ne engedd a lágyabb részekhez közel a drága macskuszt

#1-esnek totál igaza van🤔🤔

2021. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

2-es: végre nem egy mai divatvegán állatmániás, köszi, fepontoztalak!

Persze aranyosak az állatok de nem kéne úgy kezelni őket mint egy ember(pótlékot).

1es voltam.

2021. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen.Nincs bajom velük csak ne akarjon mondjuk a számba nyalni meg ilyenek.Barátnőm mopsza is egyszer belekapott a számba és az orromba és a lábujjaimat harapdálta....Pfff gondolhatod milyen kellemes volt.Kutyákat szeretem amúgy de azért tudjon már viselkedni főleg hogy nem kölyök kutya volt már
2021. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nyuszim kapott bele. Semmi se csináltam vele, 1 hét múlva elmúlt. Max egy fülpiszkára rácsepegtetsz betadint, és azzal lekened.
2021. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!