Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pontosan a mellbimbóm mellett...

Pontosan a mellbimbóm mellett van egy icipici piros dolog?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha szemölcs lenne. picit szúr ha babrálom. Tegnap azt hittem, valani kis piszok, ezért le akartam a keremmel csippenteni. Nem jött, nem erőltettem. Mára fknnyadtabb, de kb tényleg csak 1 mm hosszu. Ez szemölcs? Doki kellene?

2015. máj. 11. 09:52
 1/1 CODE3 ***** válasza:

Nagy valószínűséggel fibróma, legalábbis a leírtak alapján. Ez akkor tud megjelenni amikor az immunrendszer meggyengül. Ne piszkáld, mert gomba módjára szaporodik, ha megérinted és utána máshol is a bőröd, akkor jó eséllyel lesz ott is egy ilyen, így terjeszkedik. Ajánlom hogy szedj egy komplett multivitamint és egy ezer mg-os C vitamint, napi egyet mindkettőből.

Továbbá, menj el egy sebészetre, oda nem kell beutaló, és mutasd meg, ott el fogják távolítani fagyasztásos eljárással. Ez fájdalommentes, nem fognak szurit sem adni.

Jó egészséget!

2015. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!