Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat ki a menstruációm?

Mitől maradhat ki a menstruációm?

Figyelt kérdés

Teszteltem aktus után 14 nappal, a mensimnek 6 napja meg kellett volna jönnie. Stressz? Fogyókúra? Soha nem volt velem ilyen.

21/L



2021. márc. 17. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezen kívül kijött 1-2 pattanásom ami mensi előtt szokott, és az ekcémám is, de a mensim sehol...
2021. márc. 17. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem januárban 25.én jött meg. Március 4.én kellett volna megjönnie, mert nekem 35 napos a ciklusom.

Ennek ellenére hétfőn jött meg, tehát több, mint 10 napot késett.

Az időjárás is befolyásolhatja, a stressz is, a fogyókúra is, bàrmi.

2021. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Te ismered magad, volt már erre példa korábban? Nem vagy kitéve nagy stressznek, vesztettél/szedtél fel súlyt mostanában? Ezer dolog okozhatja a menstruáció kimaradását.

Nekem súlyvesztés és stressz miatt maradtak már ki komplett hónapok, aztán amikor rendeződött, a ciklusom is helyreállt. Én még picit várnék a helyedben, aztán elmennék a nőgyógyászomhoz, hogy biztosra vegyük, semmi kóros dolog nincs a háttérben.

2021. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megjött ma.
2021. márc. 19. 11:50
 5/5 anonim válasza:
Nekem pl vizsgaidőszak utáni alkalommal fixen 1.5 hetet késik mindig.
2021. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!