Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek, mert...

Nőgyógyászhoz megyek, mert még nem jött meg és már 16 leszek áprilisban. Mit csinálnak ott velem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátnőmnek is csak 16 évesen jött meg először, ez miatt ne aggódj!

Valószínűleg meg fog vizsgálni, ez nem fog fájni, ne félj tőle, csak engedd el magad!

Lehet, hogy egy vérvételre is beutal!

Majd írd meg, hogy mi volt, de addig se idegeskedj!

2008. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi... hát megpróbálok nem idegeskedni...:/ És a barátnődnek a vizsgálat miből állt? :S
2008. dec. 4. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
a doki valoszinüleg benyúl majd egy ujjal,kivülről is megnyomkod.semmi extra,nem kell félni.szégyenlős se legyél,naponta 50 szer lát ilyet egy nőgyógyász.
2008. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia én fél éve elmúltam 16 és még nekem sincs

szerintem még jelei sincsennek :/

2009. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam végülis nőgyógyásznál. Nem akarok elmenni... Csak anyukám aggódik meg mondja egyre jobban, hogy el kéne menni. Meg vagyok így is. Majd eljön ennek is az ideje...
2009. máj. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!