Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülnél "Doktor Gődény" vejénél?

Szülnél "Doktor Gődény" vejénél?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán praktizál Takács Zoltán szülés nőgyógyász. Abszolút szimpatikusnak tűnik, és jókat is hallottam róla. Viszont, találtam ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=HJSakcmpf4U&list=PLVWh6yAW_F.. amiből egyértleműen kitűnik, hogy ennek a Gődénynek a veje. Márcsak azért is elbizonytalanít, hogy egy olyan személlyel van feltehetően napi kontaktban, aki semmilyen szinten semmi intézkedést nem tart be, sőt. Érdekelne, hogy ti tudtok Takács Zoltán doktor úrról valamit, beoltatta magát, egyet ért az apósával, viseli a maszkot, stb.? Úgy érzem ez nem az ő magánügye, ha kisbabákkal, feltehetően egészséges nőkkel kerül napi kontaktba.

2021. márc. 25. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

😒

Akkor menj másikhoz, ilyen egyszerű

2021. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Amugy tudod hogy ha beolttatta magát akkor is fertőz, csak ha ő elkapja nem produkál olyan tüneteket?

Eszembe se jutna ilyen alapon választani.

2021. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván ha rendel betartja a szabályokat hiszen muszáj neki.A kérdés így értelmét is veszti🤦‍♀️🤦‍♀️Arról pedig nem tehet hogy Gödény az apósa és nem olyan szörnyű mint ahogy állítgatják oly meggyőzően.Nem a borítója alapján ítélünk meg egy könyvet
2021. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Találkoztam már párszor Gödény úrral és közel sem olyan rossz, gonosz, buta ember, mint amilyennek beállítják. :)
2021. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Én nem ismerem de így videók alapján nem mondanám a mumusnak 5-ös😂😂
2021. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Bírom mikor írják róla hogy álorvos.Nem is mondta soha hogy ő orvos volna....Nem is értem honnan szedte a hazug média egyébként.Ő azt mondta magáról hogy gyógyszerész diplomája van,se többet se kevsebbet nem állított és a vírust sem tagadja hanem csak az intézkedések egy részével nem ért egyet.Ez volna a mumus?🤣🤣Felvette a 150 millát a pártjára ha jól tudom és lopással vádolják de hogy a többi kályha közeli hova utazgat és milyen beruházásokból nyer nem 150 millát hanem milliárdokat az nem baj,érted....👏👏🤭🤭👀👀
2021. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Rühellem Gődényt, nagyon káros amit csinál, de nem befolyásolna a döntésemben hogy kinek a veje.
2021. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Simán, jó orvosnak tűnik, és szimpatikus. Van másik videó is, a sógornője kádas szülését kísérte.
2021. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek vannak hülye rokonai. Azért az vicces, hogy egyesek itt magasztalják Gődényt miközben egy emebreket kihasználó tolvaj pszichopata (és én ezt már a járvány előtt is tudtam...). Az is vicces, hogy "gonosz média átmossa za emberek agyát". Rendben. Akkor ti miből tájékozódtok? Hihetetlen magazin? Mindegybenblog? Ismerős ismerősének a rokonának a műkörmöse? Ugyan már. Szidjátok a "mééédiját" közben lógtok a facebook-on, beszoptok minden kamu youtube videót.
2021. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!