Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom szex után....

Alhasi fájdalom szex után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja a közösülés után (kutyában)alhasi fájdalmam volt. Nem volt orgazmusom, de élveztem azt amit csináltunk, csak a fájdalom miatt abbahagytuk. Utána kimentem a wc-re de képtelen voltam pisilni, mert akkor nagyon belenyilalt a fájdalom, ami kiterjedt a végbélnyílásomig. Meg se bírtam mozdulni, annyira fájt, csak feküdni bírtam, mert úgy még elvislehető volt.

Aztán pár órával késöbb jobb volt, sikerült nagy nehezen pisilnem is (teljesen normális volt). Aztán a napok múlásával egyre enyhült az alhasamba ez az érzés, most már nem érzek semmit, de félek újra próbálni a szexet.

Mitől lehetett ez?


2010. aug. 19. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert valószínű, hogy a barátod pénisze felért a méhszájadig. Nekem is volt már ilyen, elég sokszor. Én se bírtam felkelni, úgy voltam, ahogy írtad. :S
2010. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
olyankor is elofordulhat ilyen, ha nagyn elvezed es az orgazmus elmarad, es emiatt fajhat, de az elso valaszonak is igaza van
2010. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! ez akkor van legalábbis nálam,ha az aktuálisnak nagyobb a nemi szerve!
2010. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!