Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anális szex után szúró fájdalo...

Anális szex után szúró fájdalom az alhasamban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napon a barátommal análisan szeretkeztünk,és a végén túl mélyre ment,és beszúrt az alhasam.Azóta is fura a hasam.Szokott menzesz alatt is ugyan ilyen szúró fájdalmam lenni.Egyébként a menzeszem végén vagyok.Mi lehet a fájdalom oka?Az erősség,vagy az hogy a menzeszem vége felé létesítettük a kapcsolatot és ezáltal érzékenyebb voltam?
2011. febr. 6. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Próbálj meg az orrodon keresztül inni majd rájössz mi mire való.
2011. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

első:egyetértek

aki a fenekét arra használja, az számoljon a következményekkel:)

nemsokára olvashatjuk:Minden nap bekakilok, milyen pelenkát hordjak?

2011. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok segíteni,akkor ne írjatok inkább semmit!Nem kioktatást kértem!Tudtommal nem én vagyok az egyedüli,aki él a szex ezen formájával is.
2011. febr. 6. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg ne panaszkodj.
2011. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ami29 válasza:
71%
Szia! nem tudom mitől lehet,bár tudnék segíteni az ilyen kioktatókkal meg nem érdemes foglalkozni!!! Majd rájönnének ha pl. veszélyeztetett terhesek lennének és nem tudnának mit fel ajánlani a kedves párjuknak!!!Remélem nem lesz semmi bajod. Ha nem múlik menj el dokihoz.Szurkolok hogy nem legyen semmi gondod!!!! üdv
2012. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ami29 válasza:
100%
Amúgy meg kedves válaszadók nem mindig olyan 1 szerű kakálni utána.
2012. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!