Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy foku gerincferdulessel...

Nagy foku gerincferdulessel tudok termeszetes uton szulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 eves vagyok. Olyan 2-3 even belul szeretnek majd kisbabat.

Sajnos gyerekkorom ota nagyon sulyos gerincferdulesem van, amivel jartam gyogytornara, hordtam fuzot is;mindez sajnos nem sokat segitett. A ferdulesrol annyit, hogy bordapupom van. Ruhaban is latszik a ket lapockam illetve bordam kozti kiallas, avagy kulonbseg. Az egyik vallam joval lentebb van mint a masik. Sajnos sokszor faj is a hatam, de meg a labam is.

Arra lennek kivancsi, hogy valaki szult e mar ilyen merteku gerincferdulessel, es ha igen csaszarmetszes volt, vagy termeszetes szules?

Az elso a baba illetve a sajat eletem.

Milyen veszelyek allhatnak fenn, ha termeszetes uton szulnem meg a kisbabam?


Nyilvan, mikor mar ott tartok, orvosok velemenyet, de legfokepp tanacsat fogom kikerni ebben kapcsolatban. De ugy gondolom, hogy amig nem vagyok varandos ertelmetlen lenne ezzel orvos felkeresnem, plane ebben a jelenlegi helyzetben. Csak minden vagyam hogy anya lehessek mar most, es mar egy ideje foglalkoztat a kerdes!

Koszonom szepen elore a segito jellegu valaszokat!



2021. márc. 25. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Véleményem szerint a háti szakaszon lévő scoliosis nem befolyásolja, max ha olyan mértékű, hogy keringési problémákat is okoz. A lumbalis az lehet probléma, de az elég ritka.
2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!