Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős alhasi fájdalom lehet...

Erős alhasi fájdalom lehet ettől? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja elég nagy súlyt cipeltem és elég sokszor, másnapra derékfájás és alhasi fájdalom jelentkezett. Akkor nem éreztem, hogy meghúztam volna valamimet, csak másnaptól. A derékfájdalom már alig van, viszont az alhasam még mindig iszonyatosan fáj. Néha kicsit nyugalmi állapotban is, de főleg mozgás közben, járkálásnál, ugrálásnál, illetve akkor, ha összehúzódik az az izom.

Legjobban a menstruációs fájdalomhoz tudnám hasonlítani csak erősebb és kevésbé görcsszerű, inkább állandó fájdalom. (Menstruációs fájdalom kizárva, mivel fogamzásgátlót szedek és csak következő héten lesz a megvonásos vérzés. Illetve a biztonság kedvéért csináltam terhességi tesztet is, de az is negatív)


Lehetséges, hogy a cipekedéstől van ennyire erős alhasi fájdalom, meghúztam esetleg? Vagy valami más, nőgyógyászati oka lehet?

Illetve ha csak meghúztam akkor ez mikorra fog enyhülni, vagy mit tudok tenni vele?


Előre is köszönöm a válaszokat!

(Ha nem enyhül természetesen orvoshoz is el fogok menni, csak érdekelne, hogy ettől lehet-e vagy valami más az oka)



2021. márc. 30. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*már perforált..
2021. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazából nekem szerda este 7 óra körül kezdett fájni, és másnapra enyhült a fájdalom, de mégis vetettem egy vért, és nyomásra kissé érzékeny volt. Magasak voltak a gyulladásos értékeim, ezért küldtek az sbo-ra onnan nőgyógyászatra, onnan sebészetre, és nem is aznap, hanem másnap délután 3 óra körül lettem megműtve. 😏
2021. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nálunk most vérvételt elvileg nem csinálnak. :/

Ha nem múlik tervben van legalább a háziorvos.

Most azóta annyi fejlemény van, hogy a láz érzetem elmúlt és kicsit mintha enyhülne a fájdalom is, de még nem nagyon.

2021. márc. 30. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!