Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mellrák lehet?

Ez mellrák lehet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. 3 hónappal ezelőtt vettem észre, hogy a jobb mellemen egy piros folt jött ki. Nem olyan nagy de azért jól látszik, aztán kb három hétre rá azt vettem észre hogy vérzik a teteje meg talán egy pici genny is volt, gondoltam biztos pattanás és elkezdtem nyomkodni de igazából semmi nem jött ki. Nos ami aggaszt ,hogy azóta sem múlt el a piros folt talán még csúnyább is lett. A teteje össze húzódott ,és ha megnyomom mintha valami apró göböcske lenne benne. Nem fáj. Megnéztem csomókat nem érzek körülötte, viszont a jobb vállamnál néha fáj,és a kulcscsontom alatt is. Megnéztem a neten minden oldal a mellrákot írta.Az lenne?Lehet hogy ez pattanás mégiscsak, csak megmaradt a "helye"? Tudom orvoshoz kéne mennem, de a házi orvosom nem nagyon fogad senkit aki nem sürgős eset. Magán úton milyen területre mehetnék ezzel?

Aki esetleg tud bármi tanácsot, vagy konkrétabbat annak hálásan megköszönöm a választ



2021. ápr. 7. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten bármilyen tünet rák, szóval azt hagyd. Nőgyógyászhoz menj el, ő tovább tud küldeni mammográfiara vagy mell ultrahangra ha úgy ítéli meg.
2021. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt orvosnak kell látnia! Nőgyógyászati ambulancia pl. Ne késlekedj!
2021. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem szabad húznom ezt és a neten sem kellene diagnosztizálni. Egyébként szerinetetek,van olyan , hogy így megmaradna egy pattanás helye főleg a mellen?
2021. ápr. 7. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De az nem szerencsés, hogy fáj a kulcscsont alatt és a vállad is. Remélem valami banálisabb dolog. De tényleg ne húzd tovább, holnap kezdj a kórházban!
2021. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan emberek! Ne ilyesztgessétek már. Persze nézesd meg, mert megfogsz nyugodni!!! Mindenképp. De valószínű hogy egy pattanás, vagy egy szőrbenövés lehetséges! A vállfájdalom meg lehet hogy meghúztad, elfeküdted stb. Én a jobb oldalamra fordulva alszok. Szinte minden reggelre fáj a vállam a nyakam meg mindenem tőle. :) google meg úgy is aztmondja hogy meghalunk, nem érdemes olvasgatni. :)
2021. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most hülyének fogtok nézni,de szerintem lehet ez egy sima bőrgomba is. Annak a piros foltja szokott olyan lenni, ami a megfelelő kezelés nélkül nem múlik el, csak növekszik és egyre vörösebb. Persze nyilván látni kellene.
2021. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!