Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett? Vajon emiatt...

Mi történhetett? Vajon emiatt jött meg hamarabb a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon jól éreztem magam önmagammal. Viszont 2 ujjnál fájt, ezért csak eggyel folytattam. Minden nagyon tökéletes volt, de másnap (ma) megjött. Azt hiszem. Egy hét múlva kellett volna megjönnie és az előző napokban össze vissza eszek mindent és fájnak a melleim, ezek viszont kimaradtak.


Mi történt? Lehetséges, hogy az éjszakai történtek a hibásak?


Volt már valakivel ilyen?


2021. ápr. 10. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Reggel nagyon fájt a fejem és valamiért nagyon fáztam is, több rétegnyi ruha és takaró alatt. Talán hőemelkedésem is volt. Aztán egyszer csak elmúlt minden.
2021. ápr. 10. 16:38
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez alapján akár még egy rövid vesekő elzáródásod is lehetett. Javaslom, hívd fel a körzeti dokit. Talán csak valami fertőzés.

Nincsenek hosszú körmeid, ugye?

2021. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez komolyan hangzik.


Nem, nem hosszúak.

2021. ápr. 10. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

A vesekövet csak azért írtam, mert ennyi alapján AKÁR még uréter elzáródás is lehetne. (Láz, hidegrázás, has- vagy vesetájéki fájdalom.) A doki úgyis feltesz még pár kérdést, vagy megvizsgál. :)

Valszeg meg fogja kérdezni, hogy véreztél-e és milyen színű, jellegű vér volt.

2021. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!