Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most mi történhetett...

Vajon most mi történhetett velem. Vetélés lehetett? Vagy simán csak felfázásos és menstruáció? Esetleg Más okból nem a szokott módon menstruáltam?

Figyelt kérdés
Mindjárt az elején úgy kezdeném, hogy pont az együttlétünk előtt két héttel voltam últrahangos,és citológiai vizsgálaton,a nőgyógyászaton. Teljesen egészségesnek talált a nőgyógyászom. Aztán két hétre úgy döntöttük a párommal, hogy élesben együtt leszünk (baba projekt indul) külföldön dolgozik, így nem annyira egyszerű összehozni napra pontosan peteérésre az együttlétet. De nagyjából szerencsénk volt, mert pont úgy valahogy lehettünk együtt, ovulàció környékének idején. Együttléttől számított pàr napal,szurkálás a hasban ,jobbról ,balról, majd a méhemből éreztem. Folyamatosan. Lehet hogy hülyeség ,de valahogy úgy éreztem hogy sikerült. Soha nem volt nekem ilyen érzés a hasamban. Majd jöttek a kisebb görcsög ,még nem is voltam menstruáció közelben. Az "mindjárt megjön érzés." Nagyon sokszor fájt a fejem pedig nem vagyok egy fejfájós. Kétszer rosszul isvoltam.Szédültem hányingerem volt. Ez sem jellemző rám. Aztán jött a menstruáció napja. Kezdtem örülni mert csak az a nagy könyvben leírt barnázással kezdődött. Két napig barnáztam. Aztán fájt a derekam nagyon, és reggelre megjött a menstruációm. Bár én nem szeretném menstruációnak nevezni, mert elég sűrű alvadt vér volt. így még soha nem menstruáltam. Apró darabos alvadt vér először nem sok. Aztán később több lett :( ez nem rendes menstruáció ami most van nekem. Végig aludtam egy napot. Nagyon fáradt vagyok. Az a darabos alvadt vér pedig még meg mindig jön belőlem. Azt szeretném kérdezni, hogy Szerintetek ez vetélés lehetett? Vagy egyszerűen csak sima menstruáció, az előjel eket pedig csak be mesélhettem magamnak? Pedig ilyen hasszurkam sem volt még soha. És onnantól kezdve hasi enyhe fájások. Nagyon szomorú vagyok hogy nem sikerült, viszont egy vigasztal, hogy ez volt a legelső próbálkozásunk, és ha ez vetélés volt, Az már biztos hogy van jól peteérésem, és a párommal is minden rendben van :) Csak legyen sikeres következő, tapadjon meg :( mert azért bánt. És lehet kinevettek ,de meg is sirattam, pedig nem is biztos hogy vetélés volt. De erős a gyanúm ,ez a sok mellékhatás akkor mi lehetett. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. okt. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Megjött a mestruációd, ergo nem voltál terhes. Minden nő, aki terhes akar lenni tüneteket beszél be magának.
2018. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A vetélés teljesen más.
2018. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mitől ez a sok alvadt vér? Ha a tüneteim nem vesszük figyelembe?
2018. okt. 6. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 Miómánál, gyulladásnál, hormonális problémánál van ilyen.
2018. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte voltam magàn nőgyógyaszaton ultrahangos vizsgálaton is volt.mindent rendben talált a doki.Es elotte mindig rendben voltak a verzeseim.pontosak,jó allaguak,egyformák mennyiségre is.
2018. okt. 6. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM vetélés. Nem voltál terhes.
2018. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak önámítás. Ha volt is egy kémiai terhességed, akkor mi van? Kb minden nő átesik rajta a tudta nélkül.

Egyébként meg ne keresd a jeleket, mert mindig fogsz találni, és hamar bele fogsz fáradni lelkileg.


Mi két három hónapig rágtuk a baba témát, hogy mikor vágjunk bele komolyan. De ekkor már csak megszakítással "védekeztünk", mert úgy voltunk vele, hogy ha így is összejön, az sem baj. Mind a 2-3 hónapban ugyanilyen ökörségeket képzeltem be. Persze én nem jöttem vele gyk-ra, sőt nem is mondtam senkinek, de én is érezni véltem pl a beágyazódást. Aztán mikor megjött akkor mondjuk rögtön el is engedtem a témát. Függetlenül az állagától. Ugyanis nem minden ciklus egyforma.


Aztán belevágtunk élesben, és már kicsit sem figyeltem a testem, hiszen első hónapban úgy sem jön össze. Aztán mégis... :)


28 hkm

2018. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!