Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet most velem?

Mi történhet most velem?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobb kérdést írni egy mondatban, mert elég összetett a dolog. Szóval az elejéről. Általában minden hónapban elég pontosan megjön a havim, és a hőm is szépen alakul, ahogy kell, és havim előtt 1-2 nappal szokott leesni a hőm. Ez így van április óta, azóta mérem. Most viszont nem esett le, így már kicsit reménykedtem is, így csináltam egy tesztet 12 nappal az ovulációm után, ami negatív lett. Még aznap délután elkezdtem barnázni. Ez így ment 2 napig, majd megjött a havim iszonyatos fájdalmak közepette, konkrétan soha nem fájt még ennyire. A hőm viszont továbbra is magasan volt. Aztán a 4-dik napon leesett 36,43-ra (átlagban 36,60 szokott lenni ilyenkor), gondoltam oké, akkor csak később esett le. Ma, az 5-dik napon viszont újra megugrott, 36,94-re, és tegnap délután óta szúrkál a hasam is. Nem tudtam mit gondoljak, így a hőm megmérése után csináltam egy tesztet, ami szintén negatív lett. Betegség tüneteit nem érzem magamon, amúgy sem szokott hőemelkedésem lenni betegségek alatt, továbbá a mérést is helyesen csinálom, alszok eleget és mindig ugyanakkor mérem. Ezt viszont nagyon nem értem most. :( Tapasztat valaki bármi hasonlót? Ha igen, abból mi lett?

2019. aug. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Kémiai terhesség lehetett.
2019. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű még csak kémiai terhesség sem volt, hiszen tesztelt többször is a kérdező negatív eredménnyel. A hődet április óta méred, de könnyen lehet, hogy viselkedett már így máskor is a 10-15 (nem tudom ugye mennyi idős vagy) évnyi ciklus során máskor is, akkor is, ha az utóbbi 5 hónapban pont nem. Kicsit ugrált, erősebb görcsökkel, de a menstruációd is megjött, szerintem ez egyszerűen csak egy ilyen ciklus, hiszen viszonylag szokványos ütemben zajlott minden, a tested meg nem gép, bármikor produkálhat olyasmit, amit addig nem. Ha nincs extrém panasz, akkor engedd ezt el, a minimális hőingadozás is csak azért tűnt fel, mert méred, de az sem számottevő egyáltalán, fél foknyi eltérésről vagy még annyiról sincs szó. Bárikor lehet erősebb görcs is, kismillió folyamat zajlik le, nyilván nem mérnöki pontossággal, ha nagyjából azért azonosan is. 36,94 pedig menstruációtól függetlenül sem jelent semmi betegséget, ezért nem is érzed, egy melegebb napon is simán lehet ennyi, vagy ettől több is, akkor is, ha klímás lakásban csücsülsz. Nekem napok óta 37 körül van(más miatt mérem) pedig a 25 fokra klimatizált lakásból alig mozdultam ki és beteg sem vagyok. ennyire ne figyeld a tested, nincsen értelme hidd el, és ezt a legnagyobb jóindulattal írom. Kis eltérésekkel, de megjött rendben a menzeszed, időben, ez most pont így sikerült, nem valószínű(ha lehetséges is), hogy bármi oka lenne és ha van is sem fogja tudni megmondani senki mi az.
2019. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit sikerült megnyugodnom tőle. :) Talán valóban túlreagáltam, mivel ismeretlen tüneteket produkáltam, de amikor eltelt egy kis idő (7 hónap) úgy, hogy nincs semmi, már az ember kezd belebolondulni. :/
2019. aug. 23. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nehéz a várakozás, elhiszem. Kitartás és kívánom a következő hónapod legyen sikeres!
2019. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves Tőled :)
2019. aug. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!