Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova kell fordulni, ha meg...

Hova kell fordulni, ha meg akarom tudni szétnyílt e a hasizmom, illetve van e köldöksérvem?

Figyelt kérdés

Bocsánat a bugyuta kérdésért! Melyik orvos foglalkozik vele? Tudom, hogy megtudom nézni magamnak, de nem fér be egy ujjam se. Mikor hazajöttem a kórházból 3 ujjam befért,

1 évvel később állt helyre, de ettől függetlenül nem vagyok biztos benne, hogy nincs szétnyílt hasizmom, illetve ha állok érzek egy kis dudort a köldökömnél, ami nem látható(fekve ezt nem érzem). Köszönöm, ha válaszolsz!



2021. ápr. 10. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a nőgyógyász is meg tudja állapítani, de vannak erre szakosodott RTM torna edzők, ők biztos tudják.
2021. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos is megmondja
2021. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó az én háziorvosomból ezt nem nézem ki.🤔
2021. ápr. 10. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a helyedben az ég világon semmivel nem mennék hozzá!
2021. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó 1x voltam nála betegen 30 hetes terhesen. Hiába mondtam neki, hogy nagyon rosszul vagyok, nem kapok levegőt, fuldoklom, fáj az arcom és a fejem, hőemelkedésem is volt, miközben 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor voltam lázas életemben. Válasza, mivel terhes vagyok nem ír fel semmit, menjek el a patikába és kérdezzem meg mit adnak terhes nőknek. Tudod mit? Umbalabum cseppet abrakadabra porral, ami varázsige nélkül nem működik. 1 héttel később se lettem jobban, sőt... elmentem megint, hátha hajlandó lesz végre gyógyszert felírni. Nem volt hajlandó. Pár nappal később sírógörcsöt kaptam mert 3 hete nem tudtam aludni, fuldokoltam a taknyomban fájdalmaim voltak és nem használt semmilyen orrspray, mert már akkor nem érdekelt, hogy szabad e rendes orrsprayt használni. Nappal meg volt egy 2,5 éves gyerekem. Ügyeleten kötöttem ki, ahol megértették hogy nagyon nagyon nagyon rosszul vagyok már és írtak fel antibiotikumot, szteroidos orrsprayt. 2 nap múlva sokkal jobban lettem. Szóval nem megyek hozzá ha lehet. Egy 70 éves néni amúgy. És igen próbáltam átiratkozni máshoz, de a normális háziorvosok nem vesznek át,mivel dugig vannak beteggel és nem az ő körzetükbe tartozok.
2021. ápr. 12. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Haziorvos, sebesz.
2021. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!