Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koldokserv es szetnyilt...

Koldokserv es szetnyilt hasizom masodik/harmadik terhesseg alatt elofordult itt valakinel?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, masodik terhesseg, nyugalmi pozicioban gyonyoru kerek pocim van, de ha barmit emelek, vagy dolok le a hatamra es feszulnek az izmok, ugy nez ki mintha egy hazteto lenne a hasamon, kozepen vegig kitapinthato melyedessel. Az egeszet megkoronazando a koldokom es korulotte korben 2-3 cmre kiugrik a legkisebb erolkodestol. A derekam es az alhasam sokkal tobbet faj mint az elso terhessegnel, valoszinuleg pont azert mert kevesbe tartja a sulyt a hasizmom... A kerdesem igazabol az lenne hogy ez elofordult-e valakinel es hogy Magyarorszagon csinalnanak-e ezzel barmit, vagy javasolnanak valami bandazst, akarmit az orvosok? Sajnos itt ahol elunk csak vallvonogatas es "majd szules utan elmulik" a reakcio...

2013. júl. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom,hogy a szétnyílt hasizmot össze kell varratni szülés után.Mást nekem se mondott,sajnos,azt sem tudom,szülés után mennyivel nyúlnak hozzá.
2013. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont tegnap mesélte barátnőm, h. a nővérét e miatt műtötték. sérve nem tudom volt e, de a hasizma szét volt nyílva. tb alapon csinálták.
2013. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok. Kicsit aggodom hogy ha mar 24 hetesen ilyen derek es pocifajasom van ettol mi lesz meg kesobb. Tegnap kiprobaltam es ugy setaltam haza hogy ket kezzel fogtam alulrol a hasam. Hat ugy egy cseppet sem fajt, de brutalisan nezhettem ki, kaptam az aggodo tekinteteket:))) Azt hiszem keresek valami jo eros bandazst neten...
2013. júl. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!