Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne még bevetni...

Mit lehetne még bevetni hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Kaptam már több féle receptköteles kúpot/tablettát, szájon át szedendő tablettát (egy hónapos kúra, páromat is kezelték), krémet. Rövid ideig használnak is, de minden egyes hónapban visszatér. Már a canida diétát is csinálom kb.negyed éve.

Több mint fél éve tart ez a problémám. Teljesen tanácstalan vagyok, mit lehetne még tenni. Járt már valaki hasonló cipőben?



2021. ápr. 11. 08:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Pasid pisztolyát pálinkával le locsolni és ugy szekszelni. Fertötlenit.
2021. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Ne borotváld a nemi szervedert. A szőr véd a fertőzések ellen.Ne szexelj orálisan.
2021. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Teafaolaj. Olvass utána, gombára hogyan kell használni
2021. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

pedig elég gyanús, hogy a csávótól jön vissza

próbáltál gumival szexelni vele?

2021. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Az étrended rendbetételével. Az immunrendszer a belekben épül fel. Ha a bélflóra nem kapja a megfelelő táplálékot (márpedig manapság nagyon nem azt kapja), az immunrendszer látja kárát.
2021. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Pasid szeretöjét kell gombátlanitani. Meg oldodik problem.
2021. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, nekem 3 hónapja. Nekem eddig nem voltak hajlandóak tablettát adni, de remélhetőleg mostmár az lesz, mert semmi más nem hatott. Ha sikerül valamit kitalálniuk, akkor megírom. :,D
2021. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak húgycsőszűkülete volt, állandó prosztataproblémái is voltak, nálunk akkor volt ez a helyzet. Aztán csináltak neki egy apró műtéti beavatkozást, azután megszűntek ezek a problémák. Majd sajnos megint visszajöttek nála a gondok, nálam szintúgy. Azóta óvszert is használunk együttlét során. Így nekem nincs semmi problémám. Sajnos számtalanszor volt orvosnál, de mindig csak felírnak egy rakat gyógyszert neki, ami egy ideig jó, de megint visszajön később. Szóval most gondolkozunk, hogy valami normálisabb orvoshoz elmegyünk, aki komolyabban foglalkozik a dologgal.
2021. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8, te a kérdező vagy másik profilról?
2021. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Tuti, hogy gombád van?
2021. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!