Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki lehet gyógyulni valaha a...

Ki lehet gyógyulni valaha a hüvelygombából? Mintha nem történne változás.

Figyelt kérdés

Tegnap keztem el szedni, és vele eggyüt még szedek fluconer kapszulát amit szájon át szedek, meg pimafucor (vagy mi) krémet. Korábban másik orvos írt fel szintén fluconert viszont csak 2db-ost meg canesten krémet ami szó szerint semmit nem hatott. Most is fluconer kapszulát kaptam de most az orvos mondta, hogy ilyen 3 féle kezelést ad amit írtam is, hüvelyen át, szájon keresztül, és bőrfelszínre krémet. Hüvely heveny gyulladása, gombás fertőzést mondott mind kettő, viszont egyik se vett kenetet lehet mert szűzeknél ez nem szokás? Mindnkettőnél ezt írták a papíromra hogy "vizsgálat nem kivitelezhető." De egyből tudták mi van nekem és sajnos ez évek óta van és csak mostanában vettem rá magam a kezelésre. Erős krém állagú büdös folyásom van, sárgás foltot hagy, viszket a hüvelyem is, meg hámlás is elindult ott és néha nagyon piros. Ki lehet ebből gyógyulni valaha? Elején megggyűlt a bajom a hüvelykapszulával, nehezen ment fel azt kiszedtem mert ragacsos lett de tegnap sikerült rendesen és mára el is olvadt teljesen de hatást még nem érzek. Szeretném ha megint semmi folyásom nem lenne, betétet se szeretnék állandóan használni emiatt csak menstruáció végett. Most pár perc elég, hogy piszkos legyen a bugyim mikor régen egész napot kibírt egy csöpp foltal szinte...Milyen praktikákat tudtok még hüvelygomba kezelésére gyógszereken kívül? Mindig pamut bugyit hordok, nincs partnerem sőt szűz is vagyok, igaz rég vettem ülő fürdőt, de inkább zuhanyzok. Használtam intim tusfürdőket de valamelyik eléggé irritált és jobban viszketett ott tőle így nem tudom mi jó oda mert sima víztől nem érzem tisztán magam.

Köszi előre is a válaszokat.

23l vagyok.



2021. ápr. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg ha elkezdenél figyelni az étkezésre? Keress rá a candida diétára, de egy sima egészségesebb táplálkozás is ugyanolyan eredményt hozhat. Én pl megfigyeltem, hogy amikor sok fehér lisztes dolgot eszek, és különösképp sok élesztős dolgot, akkor nagyon erős lesz nekem is, de ha egészségesen eszek, akkor kb 2 hét alatt teljesen normalizáódik a helyzet.
2021. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kenheted akármivel akárhogy, úgyis ki fog újulni, hiszen belülről, a szervezetedből kapja az "utánpótlást".


Meg kell szüntetni a szénhidrátok, tejtermékek, mindennemű gabona, cukrok, és a feldolgozott, illetve mesterséges eredetű összetevőket tartalmazó élelmiszerek fogyasztását. Teljesen. Nincs más megoldás.


Sovány húsok, telítetlen zsiradékok, és néhány alacsony szénhidráttartalmú zöldség viszont mehet, minden további nélkül.


Inni szénsavas vizet ajánlott elsősorban, másodsorban menteset. Kávé, tea, üdítő, gyümölcslé pedig tilos.

2021. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!