Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne még bevetni...

Mit lehetne még bevetni hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Kaptam már több féle receptköteles kúpot/tablettát, szájon át szedendő tablettát (egy hónapos kúra, páromat is kezelték), krémet. Rövid ideig használnak is, de minden egyes hónapban visszatér. Már a canida diétát is csinálom kb.negyed éve.

Több mint fél éve tart ez a problémám. Teljesen tanácstalan vagyok, mit lehetne még tenni. Járt már valaki hasonló cipőben?



2021. ápr. 11. 08:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igen, 99%, hogy gomba. Nagyon jellegzetesek a tünetek és átmenetileg reagál is a készítményekre. (Bár soha, egyik orvos sem győződött meg róla kenetvétellel, vagy bárhogy. Még a magánorvosok sem :(...) Abban is szinte biztos vagyok, hogy nálam indul a probléma és nem a páromnál.

A leghatásosabb eddig a szájon át szedendő tabletta volt, de az után is visszatért. Úgyhogy aki írta, hogy eddig nem kapott, harcoljátok ki magatoknak (párodnak is), lehet, hogy nálatok beválik hosszabb távon.

Köszönöm mindenkinek! Utánanézek, amiket írtatok.

2021. ápr. 12. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Mit szedtél szajon at??

Nem csinalta ki a gyomrodat?

2021. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Fluconert. Gombaölő készítmény. Mert ilyekor a belekben is jelen vannak az elszaporodott gombák. Az, hogy a hüvelygomba előjön "csak" egy felszíni tünet. De sajnos az sem volt elég. Szerencsére nem volt mellékhatása.
2021. ápr. 13. 17:01
 14/20 anonim ***** válasza:

köszönöm, ez megnyugtató, bár remélem, nem jutok el addig

egy AB borított fel most, és jött ki

2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Mindenképpen kérj egy std szűrést minél több betegségre. Sokba kerül, de legalább közelebb kerülsz a megoldáshoz. Sajnos egy csomó nőgyógyász hanyagul kezeli az ilyen problémákat, és úgy kell könyörögni hogy vizsgáljon már meg rendesen. Remélem rendbe jössz hamar, voltam hasonló cipőben. :(
2021. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor is van értelme ilyet kérni, ha régóta monogám kapcsolatban vagyok/vagyunk? Úgy tudom ilyenkor baktérium, vagy gomba jöhet csak szóba, mivel ezek azok amik nem feltétlenül nemi úton terjedőek. Persze gombából is van ezer féle. Meg tudom, lehet baktérium is jelen, attól még, hogy arra jellemző tüneteim nincsenek
2021. ápr. 14. 16:44
 17/20 anonim ***** válasza:

Mik a tüneteid?

Volt valami laborvizsgalat??

2021. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nem számít a monogam, maskepp is ossze lehet szedni, meg lappanghat is
2021. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Kb. minden gombára jellemző tünet meg van és együttlét után a páromak is panasza van.

Sajnos nem csináltak eddig labort, pedig több orvosnál is voltam. De legközelebb megpróbálom elintézni, hogy csináljanak valami komolyabb vizsgálatot is.

2021. ápr. 14. 17:22
 20/20 anonim ***** válasza:
Macrimort kevertess ki utana vagilact.
2021. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!