Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női vagy férfi nőgyógyászhoz...

Női vagy férfi nőgyógyászhoz menjek ha ez lesz az első alkalom és eléggé tartok is tőle?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
A neme mindegy, jófej legyen és szakmaiag is okés az a fontos.
2021. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nőkkel rossz tapasztalaim vannak,másnak jók. Szóval ne a nemre alapozz,kérdezd körbe a nő ismerőseidet,kit ajánlanak a legtöbben és ahhoz menj.
2021. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nő.
2021. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem férfiakkal van rossz tapasztalatom, nőkkel csak jó.

Szerintem inkább nőhöz menj, engem elsőnek anno férfi vizsgált és rossz élmény maradt. Amióta nőhöz járok nem félek és nem izgulok.

2021. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Kérdezz ki pár ismerődödet. Engem egyetlen férfi sem vizsgált sohasem durván, ellenben a nővel, akit konkrétan majdnem fejberúgtam, olyan fájdalmat okozott.

Aztán még neki állt feljebb, hogy "ő is kibírja".

2021. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

5

Detto. Egy nőnél voltam az elmeháborodott,féltékeny exem miatt,de olyan durva volt,hogy soha többet.. konkrétan fájdalmat okozott. Azóta van egy gyerekem,elég sokan " belém másztak" a kórházban ( befektettek 3 hétre szülés előtt) de egyik férfi sem volt durva. Ott is egy nő volt,aki durván vizsgált.

2021. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elég megosztó... a legjobb, ha véleményeket nézel és kérdezősködsz, a környékeden kit ajánlanak, ki a legjobb. :)

Azt is kiemelném, hogy az SZTK-ba mind bunkó, mindenképp magánhoz menj elsőnek. (Tapasztalatból mondom!)

2021. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül egy férfihoz jelentkeztem be, mert a városomban ő a legismertebb és legkedveltebb nőgyógyász. Aztán remélem, nekem is jó tapasztalatom lesz vele kapcsolatban. 😅
2021. ápr. 14. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Vannak ilyen külön gyerekekre fiatalokra specialiálódott nőgyógyászok, olyanhoz menjél.
2021. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az első alkalom? Minek az első alkalma? És olyan nincs, hogy női nőgyógyász, olyan sincs, hogy férfi nőgyógyász, azt férfigyógyásznak hívják.
2021. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!