Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bemehetek vele én is? (Többi...

Bemehetek vele én is? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pár nap múlva megy először nőgyógyászhoz és megkért hogy menjek vele el én is. Eléggé félénk lány és szeretné ha magára a vizsgálatra is bemenne vele valaki de nem szeretné hogy az anyukája menjen. Engem is beengednek vagy csak családtagokat? Vagy e teljesen orvos/kórház függő? (magánrendelésre megyünk)

2020. máj. 18. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a barátnőmmel de én nem mehettem be. Velem 15 évesen se jött be velem szülő. (Magánban)
2020. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%
Szerintem nem:/
2020. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem mehetsz. Rendelet korlátozza. A rendelő előtt megvárhatod, de még a váróba se mehetsz be
2020. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Miért nem mehetek be a váróba? Vannak olyanok akik csoportosan járnak orvoshoz mégsem szólnak rájuk

2020. máj. 18. 01:24
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A koronavírus miatt most biztos nem mehet be senki. Elég egyértelmű.
2020. máj. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
A váróba bemehetsz. A vizsgálóba már nem.
2020. máj. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek van negatív tesztje. Csak úgy mehetünk, mondta az orvos.

A helyzet miatt így teljesen egyedül kell akkor bemennie? Anyukája se mehet?

2020. máj. 18. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Múlthéten voltam, direkt írták hogy hozzátartozó se jöjjön.

Nem olyan félelmetes ez a vizsgálat amúgy, inkább nyugtasdd meg a baratnődet és mondd meg neki, hogy ott leszel a telefonnál és bármi van akkor tud írni bentről is, amíg vár.

2020. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Várnia se kell, mert időpontra megy. Más nem lehet ott. Mással nem találkozhat. Ahogy oda ér már mehet befele. Azért kell pontosan érkezni. Ha nem pontosan érkezik akkor bukta a vizsgálatot.
2020. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindig pontosak, soha nem késnek el sehonnan. Előreláthatólag most sem fogunk késni de nem ez volt a kérdésem.

Ha nem lenne ez a vírushelyzet akkor bemehetnék vele? Vagy akkor is csak családtag mehetne?

2020. máj. 18. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!