Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha menstruáció...

Mit csináljak, ha menstruáció alatt folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig amikor megjön, az első 2 napon bármennyit eszem, úgy is éhes maradok. Főleg a cukros, szénhidrátos dolgokat kívánom. Így sem vagyok valami nádszál vékony, ezért nem szeretnék hízni, viszont egyfolytában éhes vagyok. Mit lehet ez ellen tenni?
2021. ápr. 15. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
A hipotalamusz-hipofízis-mellékvesekéreg szentháromságból ha bármelyik sérelmet szenved, az magával rántja a többit is.
2021. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak azt tudod tenni, hogy eszel. Esetleg amivel próbálkozhatsz, hogy sok vizet iszol, mert a szervezet néha össze tudja keverni a szénhidrát és a vízszükségletet. Nekem mikor megjön, legurul napi 4 liter is. De ennél nagyobb mennyiséget nem szabad sima vízből, mert kimossa belőlünk a vitaminokat és ásványi anyagokat is. SZóval ilyenkor natúr tea, víz, cukormentes szörp megy nálam felváltva.

Amit még tudsz csinálni, hogy mensi előtt 1-2 vagy utána 1-2 nappal, ahogy kényelmesebb, tudatosan figyelsz rá, hogy kevesebbet egyél. Ezzel kicsit ellensúlyozhatod.

2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugye írod, hogy cukros dolgokat is kívánsz. Ezzel max annyit tudsz tenni, hogy valami erős parfümöt szagolsz, sok helyen hallottam, hogy ezzel le lehet küzdeni az édesség hiányát is. Nem tudom, hogy erre is alkalmas e, de egy próbát megér.

Ha viszont tényleg annyira kívánod olyankor a kaját, akkor egyél. Mást nem igazán tudsz tenni. Saját magad pedig nem gondolom, hogy egészséges lenne koplaltatni. Amíg tart a ciklus max eszel, amennyi jól esik. Ciklus után, pedig próbálsz kevesebbet (nyilván akart erő kérdése is). Egyébként nekem is így szokott lenni, viszont az én szerencsém, hogy hízni szeretnék.. :) remélem találsz megoldást, további szép napot!

2021. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!