Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előjáték miatt "bedurrant"...

Előjáték miatt "bedurrant" szemérem ajak?

Figyelt kérdés
A párommal csak előjáték volt, pár hónappal ezelőtt történt, és valószínűleg az erős szívó hatás miatt történt. Azóta kissé megvan duzzadva, és érzékeny, égő érzést érzek ha hozzá érek illetve kicsit piros is. Már annyi mindent használtam rá,mi lehet szerintetek a megoldás? Tudom nőgyógyász, de nincs alkalmam egyszerűen elmennem hozzá.

2021. ápr. 16. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba lehet.
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pár hónapja történt és azóta fáj vagy mostanában kezdte el? Mert akkor nem biztos hogy attól van. Miket próbáltál eddig?
2021. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azóta fáj. Voltam vele orvosnál azt mondta hám sérülés de szerintem nem az, betadine, bepanthen és kamillazast ajánlott. Ezeken kívül használtam köröm virág krémet, beliema krémet, canestent.
2021. ápr. 16. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami egyszerű aloe vera zselé esetleg csillapítaná a gyulladást, ha van otthon, de akkor sűrűn kell használni napi 2-3szor is, aztán este fürdés után megint hogy éjszaka regenerálódjon. Én is arra tippelnék hogy felszíni hámsérülés, ha tényleg csak kívül fáj.
2021. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megpróbálom, már csak köröm virág kenőccsel merem kenni,mert már olyan régóta kenem mindennel hogy irritáció is kialakult 2 napja.
2021. ápr. 16. 21:32
 6/13 anonim ***** válasza:
A körömvirág is jó lehet, de azt esetleg nem próbáltad hogy néhány napig semmivel sem kened, csak hagyod regenerálódni hátha gyorsabban gyógyul? Nem tudom csak azért gondolom mert régóta kenegeted.
2021. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Max 1-2 napig nem kentem, mert mindig kísérleteztem egy krémmel :/ megpróbálom majd hosszabb ideig minden nélkül. Nagyon szépen köszönöm a segítséget:)
2021. ápr. 16. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én még mindig kiállok valami gomba vagy baci mellett. Menj el másik orvoshoz, mert ez nem normális dolog. Már csak azért sem mert a múltkor leforráztam a combnyakamnál magam és kb 2 hét alatt teljesen elmúlt a fájdalom. Nem lenne szabad ennyi ideig fájni.
2021. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az orvos akkor azt mondta hogy hosszú folyamat, mert éri mindenféle nedv amitől lassabb a gyógyulás
2021. ápr. 16. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap? Ne szivass, annyi alatt egy gátmetszés meggyógyul, nemhogy egy hámsérülés.

Ez valami fertőzés, menj el egy másik dokihoz.

2021. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!