Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előjáték miatt "bedurrant"...

Előjáték miatt "bedurrant" szemérem ajak?

Figyelt kérdés
A párommal csak előjáték volt, pár hónappal ezelőtt történt, és valószínűleg az erős szívó hatás miatt történt. Azóta kissé megvan duzzadva, és érzékeny, égő érzést érzek ha hozzá érek illetve kicsit piros is. Már annyi mindent használtam rá,mi lehet szerintetek a megoldás? Tudom nőgyógyász, de nincs alkalmam egyszerűen elmennem hozzá.

2021. ápr. 16. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ugyebár nincs tb-s szakrendelés, telefonon elmondtam egy orvosnak a panaszom irt ki gombára kenőcsöt és hüvely kúpot, úgy hogy én kizárnám a gombát. Inkább gyulladásra tippelek, mert olyan érzés ha hozzáérek. Elmennek orvoshoz, de nincs szakrendelés, csak a sürgős eseteket látják el, magánorvosra pedig nem telik.
2021. ápr. 17. 07:18
 12/13 anonim ***** válasza:
teszt
2021. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi történt amúgy vele?
2022. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!