Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az, hogy rosszul...

Mért van az, hogy rosszul vagyok a tampontól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindjárt hányok, hacsak arra kell gondolnom, hogy az fel kell rakni oda. Blööööáááááá. ROSSZUL VAGYOK!!!!
2010. aug. 21. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Felrakjam neked? :)

NA de viccen kívül: miért nem jó a betét?

2010. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.

Pont 2éve Olaszországba voltam és akkor megvolt,és hát ugye tengerpart meg minden ami kell.Nem akartam kihagyni ezeket,ezért mondta anya,hogy használjak tampont.

Na hát akkor kipróbáltam,és alig vártam,hogy kiszedjem onnan.

Azóta már használok tampont,de nagyon sokáig "féltem" felhelyezni a rossz élmény miatt :D

16/L

2010. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jó a betét, de nagyon félek, hogy átázik:S

de én úgy érzem rosszul magam, hogy olvasgatom, hogy kell felrakni és éreztem, hogy a kaja már jött fel....:S

2010. aug. 21. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2010. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én először csak pozitív dolgokat olvastam a tamponról,hogy nem lehet érezni,olyan mintha nem is menstruálnánk stb. és elhatároztam,hogy kipróbálom.Aztán amikor odajutottam megpróbáltam felhelyezni ahogy az utasításban olvastam de egyszerűen nem ment.Aztán kivettem és mikor láttam,hogy véres a kezem rosszul lettem.

Mindig is utáltam a vért...egyszerűen nem tehetek róla.

Aztán megbarátkoztam a tamponnal és már a vér látványa sem aggaszt.

(Sőt,mostanában rákattantam a kórházas sorozatokra).

15/L

2010. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13
2010. aug. 22. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok, és kipróbáltam a tampont. am a vértől én is rosszul vagyok, főleg mikor kihúzom és látom h megtelt:S

de nem aggaszt, gyorsan teszek fel másikat:)

2010. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azt se tudom hova kell feltenni

melyik lyukba? xD

2010. aug. 22. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:

jesszusom...még én is tudom, pedig fiú vagyok.

[link]

2010. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is rosszul vagyok tőle ..:S szédülök meg stb de szerintem egy rossz élmény miatt..balatonon nyaraltunk és megjött életembe először és ugye csak benzinkút volt..és ott csak tampon és egész nap azzal kelelt sétálgatnom szoknyába fájt mindenem nagyon rossz volt..na lehet eltértem bocsi:SxD
2010. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!