Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek először....

Nőgyógyászhoz megyek először. Most ez hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van hogy sárgás/barnás büdi folyásom van egyfolytában, és nagyon sok, 1-2 óra alatt már a betét és nadrág is átázik. Na most így hogy menjek tisztán oda? Hiába zuhanyzok le előtte, mire odaérek büdi leszek meg minden. Tehetek be tampont amíg ott várakozok hogy behívjanak? Vagy hogy csináljam hogy ne legyek trutyis/büdös mikor odaülök elé? Elég undorító lenne :S
2011. ápr. 17. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal intim törlőkendőt és tisztasági betétett is.Mielőtt sorra kerülnél és behívnának elfutsz a mozsdóba és ott betétet is tudsz cserélni,meg törlőkendőt is tudsz használni,ami illatos és a trutyit is eltűneti.De ha először mész azt is mond majd el a dokinak,meg ha szűz vagy azt is.Bár szerintem csak pálcikával fog mintát venni.
2011. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:

Nőgyógyászati vizsgálat előtt az ember lánya általában megmossa magát. Ha erre nincs mód, akkor vigyél magaddal nedves törlőkendőt, és váltás bugyit. A rendelői klotyóban megejtheted a tisztálkodást.

Egyébként meg - hidd el - az a nőgyógyász látott már ennél cifrább dolgokat is. Nincs miért szégyenkezned!

2011. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd..azért mész a dokihoz,hogy segítsen ezen a problémán.Hogy ne legyen az hogy fürdés után pár órával már erős,szagos folyásod legyen.Ezért mielőtt dokihoz mész megfürdesz .Majd amikor behív mielőtt még levetkőzöl a vetkőzőben elmondod neki,hogy"doktor úr" Sajnos hiába zuhanyoztam,mire ide kerültem magához,már kellemetlen szagú,és erős folyásom lett.Ugye nem gond ha egy vizes kendővel tisztára törlöm magam?" Ha a doki azt mondja nem gond,akkor a vetkőzőben szépen kitörlöd magad.De az is lehet,hogy a doki azt mondja,hogy ne csinálj semmit,mert ő épp ezeket a tüneteket akarja látni..

Egy kicsit kellemetlen,de ezért mész oda..

Egyébként én is így voltam,és nekem a doki azt mondta,hogy attól hogy csúnya folyásom van ami szagos,ő azért észreveszi,hogy tisztán jöttem..és kérte,hogy ne töröljem ki semmi illatos,vagy vizes kendővel..Szóval így vizsgált meg,(kenetet is vett a csúnya folyásból) majd ő fertőtlenítette le helyben..Ki is gyógyultam belőle rendesen,mert tudta mi a bajom.

2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt bemész a dokihoz, töröld meg a puncidat intim törlőkendővel.
2011. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés nélkül ne törölgesd meg előtte, hogy megvizsgálna, mert módosíthat az eredményen, hamissá teheti a diagnózist. Akár telón is felhívhatod először a dokit, akihez mennél, h ezt hogy oldd majd meg.
2011. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy a többség azt ajánlja, ne törölgesd magad illatosított meg mindenféle kendőkkel. A doki ilyen esetben kenetet vesz, és így használhatatlanná teheted a mintát...

Előbb kérdezd meg, hogy mi csinálj.

Vagy www.orvostudakozo.hu-n kérdezd meg.

2011. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán töröld meg,eleve a folyásod nem fog megszüni,de csak úgy nagyjából töröld meg,szóval nem kell csont szárazra,csak ha nagyon sok a folyás mennyisége,azt töröld le nagyjából.De közöld is a dokival hogy előtte mivel nagyon erős megtörölted,ennyi.
2011. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eleve van illatmentes törlőkendő is,azt használd!
2011. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!