Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a dudor a hüvelyemben?

Mi lehet a dudor a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
Több hónapja küzdök hüvelygombával és húgyuti fertőzéssel. És észrevettem, hogy lett egy diónyi nagyságú dudor a hüvelyem kezdetenél. Voltam nőgyógyásznál, azonban azt mondta, hogy ő nem lát dudort, az a húgyvezetékem, de be se nyúlt, hogy megnézze... Látni én se látom, de teljesen ki tudom tapintani. Azon gondolkodom, hogy esetleg a húgyuti fertőzés miatt begyulladhatott? Van valakinek hasonló tapasztalata?

2021. ápr. 24. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A hüvelygombára kaptam gyógyszert, most szedem azt, de ez már nem az első, mivel az előzőek nem hatottak.
2021. ápr. 24. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:
A méhszájadat tapogatod gondolom....
2021. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De normális hogy olyan lent van? Mert mikor a barátommal lefeküdtünk, konkrétan beleütközött és fájt.
2021. ápr. 24. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem covid.
2021. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Hipochonder vagy, túl parázod, nincs ott semmi, ami eddig nem volt ott.

2. Már egy kb 13-14 centis pénisz is simán böködheti a méhszájadat. A behatolás meg fájhat, anelkul is hogy egy daganatot oda képzelsz.

3. Ha voltal nogyogyasznal, es volt legalább ultrahang, vagy beled tettek a kacsát, 1000% hogy észrevettek volna bármilyen elváltozást.

Ha nem bízol az előző orvosban, elmész mégegyszer, es megvizsgálnak akkor. Utána meg nyugodj meg.

2021. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Diónyi? Az baromi nagy lenne. irány másik nőgyógyász, mielőtt komoly baj lesz.
2021. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Méhsüllyedéstől hólyagsérvig minden eszembe jutott, de mi sem diagnosztizálni, sem gyógyítani nem tudunk. Másik (vagy több másik) nődoki viszont igen. Ne hagyd magad lerázni, ultrajang se ártana (teli hólyaggal).
2021. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!