Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenképp csökkenti a menstru...

Mindenképp csökkenti a menstruáció mennyiségét a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt szedtem és úgy rémlik, nekem nem nagyon változtatott rajta. Nélküle is, vele is 7 napos volt, 2-3 erős nappal.

Nem tudom már, hogy csak rosszul emlékszem-e, vagy elképzelhető, hogy nem módosít rajta.


2021. ápr. 25. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgatló szedéskor megvonásos vérzés van, menstruáció nincs.

Egyénenként változó, milyen mennyiségű a vérzés, inkább kevesebb szokott lenni, mint menstruáció esetében.

2021. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenképp. Általában csökkenti, de ha van a világon egy ember, akinek nem, akkor már nem lehet mondani, hogy "mindenképp csökkenti"
2021. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erős vérzés kezelésére kellene. Sajnos az egyéb lehetőségek nem váltak be. Ezért kérdezem, kinek, mi a tapasztalata. Bár lehet, hogy kénytelen leszek tenni egy próbát és megtapasztani, hogy hat.
2021. ápr. 25. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is gyenge volt a menstruációm, max 5 napig tartott míg teljesen elmúlt. Most, hogy szedek fogamzásgátlót a megvonásos vérzésem mennyisége észrevehetően több és tovább is tart. Sosem kellett éjszakai betétet használnom, most pedig kell:D
2021. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Szedj~l olyat, ami mellett csak 3 havonta van szünet (seasonique).
2021. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az ellenkezője is lehet.


Erről a fajtáról még nem is hallottam. Legközelebb megkérdezem a nőgyogyászt, mit gondol róla.

2021. ápr. 25. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős menstruációs vérzésem volt mindig, ami eltartott akár 7-8 napig. Mióta fogamzásgátlót szedek, a mennyiség és az időtartam is érezhetően csökkent.
2021. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!