Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetett ilyen fura...

Mitől lehetett ilyen fura színű a vizeletem?

Figyelt kérdés

Ma reggel, mikor felébredtem és kimentem mosdóba, láttam, hogy a vizeletem a sárga színnel együtt ilyen halvány pirosas volt, viszont a wc papíron semmi nem volt, sem vér, semmilyen szín, és azóta enyhén görcsöl is a hasam.

Felfázva nem vagyok, nem fáj, nem csíp, se semmi, amúgyis mindig vigyázok hogy ne fázzak fel. Terhesség sem lehet, mivel október óta fogamzásgátlót szedek rendszeresen.

Esetleg attól előfordulhat, hogy este párommal szeretkeztünk és esetleg megnyomhatott ott valamit vagy ilyesmi? Nem volt még velem ilyen soha, azért vagyok kicsit megijedve.


20/L.



2021. ápr. 26. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Céklát sem ettél tegnap este ?
2021. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak a rossz nézetbe keverni, de tudjuk mindannyian, hogy a fogamzásgátló sem 100%-os. :(

De szerintem ez nem a szextől lehet. Hívd fel a háziorvosod

2021. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ettem céklát, levest és szendvicset ettem.


Fogamzásgátlót október óta szedem, legutóbb 2 hete múlt el a vérzésem.

2021. ápr. 26. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött.
2021. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderult hogy mi volt?
2021. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!