Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól véd így a fogamzásgátló?

Mikortól véd így a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el először szedni. Az orvos azt mondta, menzesz első napján kezdjem el, és akkor már azonnal véd.

Na most nekem pont ciklus közepén jött egy közti vérzés, azt hittem, ez már a menzesz és elkezdtem a gyógyszert szedni.

Szerintem így ez a levél már nem véd, de a következő levéltől kezdve már jók vagyunk?

Segítsetek kérlek!


2021. ápr. 26. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehat azt sem tudtad eddig, mikor kellene megjonnie? Vard ki a normalis menstruaciot, es kovesd az orvos utasitasait, de a mellekelt tajekoztatoban is le van irva minden.

Addig vedekezzetek mas modszerrel.

2021. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a közti vérzés ovulációs vérzés lehetett, hogyan tudtad így elszámolni magad? Addig óvszerrel nyomjátok, ha nem akarjátok idő előtt felvenni a csok-ot.
2021. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a következő levéltől védve vagyok?
2021. ápr. 26. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, onnantól mindenképp.
2021. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!