Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mesélnétek a ciklusról? Mikor...

Mesélnétek a ciklusról? Mikor kell félni a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő: barátnőmmel nemsokára összeköltözünk. Viszont sajnos nem tudok az ég világon semmit se erről.

Mikor mi történik? Mikor kell extra kedvesnek lenni vele?

(Tudom, tudatlan pasi vagyok. Erre ne hívjátok fel a figyelmem, mert tudatában vagyok ennek. Őt nem akarom erről kérdezni. Szeretnék jó fényben feltűnni)



2021. ápr. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Meg fogod érezni.
2021. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi ideje vagytok együtt, hogy nem mersz erről beszélni vele?


Átlagosan havonta menstruálnak a nők, 3-7 napig. Ez egyénenként változó, de egy adott nőnél, ha minden rendben van, akkor viszonylag állandó. A menstruációt megelőzheti a PMS (premenstruációs szindróma), ami különféle tünetekkel járhet, mint pl. érzékenység, ingerlékenység, mellnövekedés, has/derékfájás. A menstruációt magát is kísérheti hasfájás, görcsök, de van, aki meg sem érzi. Majd megtapasztalod a barátnőd melyik kategória, de azért nem olyan nagy kunszt ezt elmenedzselni. Ha rossz kedve van, fáj valamije nyilván igyekszel kedveskedni neki ciklustól függetlenül is, nem?


Ha az alapokkal sem vagy képben, akkor olvasgass tiniknek szóló menstruációs oktatóanyagot, sokat segíthet, és máris jobb színben tűnhetsz fel.

2021. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy félni a barátnődtől, meg extra kedvesnek lenni. Mit kell egy menstruációnak ekkora feneket keríteni, ezt tényleg nem értem. Erről vele kell beszélned, mert csak ő tudja, hogy melyik hónapban, mikor menstruál, és, hogy olyankor mire van szüksége (betét, tampon, görcsoldó).
2021. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő változik minden hónapban idegbajos házisárkánnyá:) Persze van, hogy érzelmileg instabilabb lesz az ember, vagy nagyon rosszul érzi magát és akkor jól esik egy kis extra türelmesség és figyelem, de ez sem általános. Vele kell beszélned erről, biztos kedves gesztusnak tartja, ha rákérdezel nála, hogy van-e bármi, amire neki olyankor jól esik vagy jó ha tudsz róla. Lehet, hogy semmi nincs és teljesen ugyanolyan lesz minden, mint bármikor máskor.
2021. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!