Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog az hogy 4...

Normális dolog az hogy 4 hetbol 2 hetet kB végig szívok a hormonális bajok miatt?

Figyelt kérdés
Pms tünetek menzesz előtt pms tünetek ovuláció előtt 1 hétig szenvedés az egész fájnak az izuleteim ideges feszült vagyok felvagyok puffadva vizesedve szorulasom van meg minden egyéb szarság... Ez ellen lehet valamit tenni vagy így elem le az egész életem?... Leginkább azóta érzem ilyen erősen amióta letettem a foggatlot másfél hónapja és nagyon idegesítő ellehetetlenit a mindennapi dolgaimban előtte ilyen nem volt legalábbis ennyire nem érzékeltem és nagyon zavaró. Vagy most ez átmeneti? Most jön ki a több évesfoggatlo utohatasa? Mintha egy tonna hormont zuditottak volna rám és nagyon zavaró. Ez normális egyáltalán? Ezzel van így más is?

#PMS #izomfájdalom #Termékeny het
2021. máj. 5. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A fogamzásgátló elfedte a problémákat és talán nagyobbakat csinált. Nőgyógyász +hormon panel. Ajánlom, hogy keress jó dokit és ezzel ne várj sokáig.
2021. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De előtte semmi bajom nem volt mielőtt szedtem... Csak a nem kívánt terhesség miatt kezdtem el szedni de nálam teljesen normálisan működött minden. Akkor elkeozelheto hogy a gyógyszer miatt kialakult valami szarság a hormon rendszeremben? A peteeresem egyből visszaallt menzeszem is teljesen normális volt. De ezektől a pms dolgoktól megorulok mostanában. Akkor ez nem épp természetes ezekszerint?.. Jó lesz a s gyógyszer miatt kialakult valami hormon zavar :/
2021. máj. 5. 11:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Abba remenykedtem/reménykedek hogy ez csak átmeneti hogy a visszafolytott hormonok miatt most jön ki rajtam.. Cickafarkfű tea segíthet? Dokihoz amúgy is kell mennem rakszuresre lassan csak érdekelne hogy van e rá Esely higy esetleg ez csak átmeneti..
2021. máj. 5. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a tea lesz most a segítségedre, hanem egy hormon panel.

A gyógyszer egy életre tönkrevágHAT. Mindegy, hogy előtte volt e problémád vagy sem, ezek után majd lesz. Nézz utána jobban, miket okoz az a "csodaszer" amit minden nőre rá akarnak tukmálni.

2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem nyugodtabb :/ hát igen ezért is hagytam inkább abba...
2021. máj. 5. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi a kérdé,de azóta sikerült megoldást találnod?

A PMS nem a gyógyszertől van,azért nem fog így tönkrevágni,ahogy előttem írták.

12évig szedtem,szünetet hagytam és szültem 2gyereket. Most újra szedem...egyedült terhesen nem volt PMS tünetem. Azóta is és előtte is...idegbeteg vok 4hetből kb 3at 😅

Nem szedsz semmit akkor esetleg orbáncfű,citromfű?

Én most a sáfrány tablettát próbálom.

2021. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!