Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet PCOS-em ha normalis...

Hogy lehet PCOS-em ha normalis a menstruációm és mindig van normális petém is ami normálisan megreped?!

Figyelt kérdés
Szabalyos 32napos menstruaciom van kozepidobe normalis peteeresem van normalisan vastagszik a megnyalkahartyam a tuszom mindig meg is reped nincs fajdalmas menstruaciom sot pms tunetem sincs de akkor miert vagyok pcos-nek titulalva?
2021. máj. 6. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
A PCOS tulajdonképpen policisztás állapot. Lehetnek úgy cisztáid, hogy most még nem kavar be semmibe.
2021. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Én kérnék egy másik szakvéleményt a helyedben....nálam ugyanez volt a helyzet, azóta 4 másik orvosnál jartam, mindegyik azt mondta nincs PCOS-em. Az első masodvelemenyt egy héttel a PCOS diagnózis után kertem....előtte is voltam nogyogyasznal kétszer akkor se volt szó bármilyen cisztarol, tunetem se volt.
2021. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!