Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagyjam a placebo időszakot?

Kihagyjam a placebo időszakot?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedek. Védekezünk a barátommal. Gyógyszerész szerint nem lesz baj és a Rezia leírásában sincs említve az antibiotikum. Biztos ami biztos, folytassam ma az új levél szedésével?

2021. máj. 8. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szedek probiotikumot és eddig 5 db-ot szedtem be és nem volt hasmenésem tőle
2021. máj. 8. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek

...

HIV vírusfertőzés (például ritonavir, nevirapin) vagy egyéb fertőzések (grizeofulvin, ampicillin, tetraciklin tartalmú antibiotikumok),"


De igen, benne van a betegtájékoztatóba.

2021. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dalacint szedek. Amennyire tudom egyik sincs benne. Úgy értettem jobban nincs kifejtve, hogy ilyenkor mi a teendő. Oké, hogy gyengíti a hatását de elég az egyéb védekezés vagy ha kihagyom a placebo időszakot az segít-e?
2021. máj. 8. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A placebo időszaknak ehhez semmi köze. Ilyen hatástalanító tényezők esetében kiegészítő védekezést kell alkalmazni.
2021. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Sajnos a gyógyszerészt hiába kérdeztük csak odacsapta a választ, eléggé sietett, a netem meg sok mindent olvastam már.
2021. máj. 8. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem biztonsagosabb kihagyni, es 1 honapig kiegeszito vedekezest hasznalni
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!