Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz mentek...

Ha nőgyógyászhoz mentek előtte szörtelenítetek?

Figyelt kérdés
Akik kopaszon hordják alapesetben, ők a nődoki előtt is kopaszra vágják, vagy akkor kicsit hagyjátok visszanőni? Ilyen esetben melyik a helyes?
2009. aug. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvosnak tökmindegy. Szerintem mindenki úgy megy, ahogy egyébként is szokott lenni. Nem hiszem, hogy az orvos miatt ezen változtatni kéne.

(nekem csak egy kis csíkom van "hétköznap is és ha orvoshoz megyek akkor is)

2009. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászoknak egyik sem újdonság, ezért úgy hagyd, ahogy egyébként is van. A tisztaság a lényeges. Egyébként pedig az orvos nem a fazont nézi hidd el.
2009. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyébként is csupasz vagyok odalennt, egy kis csíkot hagyok meg, de ha dokihoz megyek előtte mindenképp leszedem az iciripici szőröket is, engem zavarna ha "szőrösnek látna! De ez ember függőő ... ahogy neked kényelmes úgy csináld :) ha zavar szedd le, ha nem zavar hagyd meg! Ennyire egyszerűűű :D A dokit amúgy nem érdekli!
2009. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fazon tényleg nem érdekli az orvost, de azért fontos, hogy tiszta és ápolt(!!!) legyen, különben...hát, csak gondol valamit a páciensről.


-a barátom nőgyógyász :)-

2009. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én általában szőrtelenítek előtte,de nincs olyan,hogy helyes,vagy nem helyes,neki tök mindegy.

Tényleg nőgyógyász a párod?Ez tök jó!nem furcsa?

Bocs az OFF-ért.

2009. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon furcsa volt, és kicsit zavart is, de mára nekem ez is pont olyan, mintha sebész, vagy körzeti orvos lenne, szerencsére. Tudom, hogy sok mindent lát, de csak az enyém kell neki és nagyon szeretem :)
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!