Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkahelyemen szóvá tehetem...

Munkahelyemen szóvá tehetem szerintetek, hogy silány minőségű a wc-papír ami okozhat gondokat?

Figyelt kérdés

Valami nagyon gagyit vesznek, nem tudom a márkáját, de tudjátok ez a csomagolópapír szerű, kicsikét érdes, szürke színű. Pisilésnél még nincs gond, de ha a popsimat törlöm akkor ha sokat kell akkor érzékennyé tudja tenni azt a területet. Tudok nyilván a nedves popsitörlőről, van is nálam mindig, de nem azt szeretném elhasználni.


Szerintetek jelezhetem ezt a problémát vagy nagyon gáz lenne ilyenért szólni, hogy szerezzenek be jobb minőségűt?


24/N



2021. máj. 12. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem kakilsz otthon? Meg van oldva máris a probléma. :)
2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11- mert van, hogy az emberre munka közben jön rá! borzasztó!
2021. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%
Ne érezd magad kellemetlenűl! mi is szóltunk, azóta zewa softis-t helyeznek el a budiba, barack illatút! én plusszba viszek magammal zewa oliva olajos nedves papirt. az töröl rendesen, és kíméletesen!
2021. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hozzateve, hogy a legdragabb illatositott is lehet rossz minosegu, csak puha, mintas, de meg a nemi szerv pH-erteket is felboritja. Vagy morzsalodik es galacsinos lesz. Elmagyaraznad ezt bemutatas mellett?

Vigyel a zsebedben.

2021. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!