Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért "kell" felforralni az...

Miért "kell" felforralni az embernek a szabadban található vizet? (kérd folytatva lent) Ilyen silány már az immunrendszerünk?

Figyelt kérdés

A kutyák macskák ,meg mindenféle ,vadon élő állatok simán megisszák az eső/patak/folyó vizét és semmi bajuk nem lesz !

Az ember meg ilyen silány ?? ...hogy tifuszt,vérhast meg hasmenést kaphat ,egy kis víztől,és belepusztul?

Miért van ez ?


2014. máj. 10. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem tetszik, idd meg nyugodtan felforralás nélkül! Lehetőleg a sáros, szúnyoglárvás pocsolyavizet. Kedves egészségedre! :)
2014. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Én nem forralom fel a patakvizet :D Nem is hallottam róla, hogy mások megteszik, bár mások a nyers tejet is forralják, én örültem, hogy nyers, bár ma már nem iszom tejet.

De ha folyóban, tóban nyelek le véletlenül egy kortyot, abba se halok bele.

De én nem biztos, hogy számítok, mert nyers tojást is eszem, a kertben a sóskát is mosatlanul tömöm a számba és a ferőtlenítés értelmét a saját esetemben még sosem találtam meg... Jód csak azért van itthon, mert van 3 járművünk. Használni persze nem használom, ahogy takarításhoz is leginkább csak vizet.

2014. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mays válasza:
100%

Egyrészt , mert itt-ott eltér az emésztése különbözö fajoknak illetve a kórokozók is fajtaspecifikusak . Bár ez ok okozati összefüggés.

Vannak olyan kórokozók amik a kutyákat, macskákat megbetegíti a humán szervezetet pedig nem.

2014. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.


Az állatok is megbetegedhetnek a szennyezett víztől.


Te is kibírhatnád betegség nélkül. DE mivel az egészségre pályázik az ember, így megpróbálunk paraziták nélkül élni. Nem azért mert halálos lenne minden betegség, de könnyebb nélkülük, ennyi.

2014. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!