Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövő héten péntek körül kell,...

Jövő héten péntek körül kell, hogy megjöjjön. Nagyon ingerült vagyok, sőt egyenesen ideges vagyok mindenért még a pici lányom elaltatásán is. Miért van ez? Létezik, hogy azért, mert meg fog jöni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor én is nagyon ingerült vagyok.lehet mert én is mindig olyankor vagyok ideges és mindenen felhúzom magam.türelmetlen vagyok.azt javaslom hogy igyál meg naponta egy magnézium-calcium pezsgőtablettát az lenyugtat és erőd is lesz a naphoz.
2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony.


Ezt nevezik PMS-nek, premenstruációs szindrómának. Az öngyilkosságok és a balesetek többsége is ilyenkor történik a nőknél. keress rá a neten.


Jó ellenszere a barátcserje, amit ha nem szoptatsz, akkor bátan szedhetsz. Ez van a Premens tablettában is, ami kifejezetten a te problémádra való.

2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Amit az első válaszoló írt azt még ma megveszem és kipróbálom.A második válaszoló is nagyon aranyos vagy csak sajna még mindig szopizik a 17 hónapos lányom,így azt most kihagyom.De nem is gondoltam volna,hogy van ilyen betegség illetve tünet.Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!
2010. aug. 24. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a jövő péntek még nagyon messze van ahhoz, hogy PMS legyen. És ha eddig nem volt PMS-ed, akkor nem valószínű, hogy pont most hirtelen lett. (Azért gondolom, hogy eddig nem volt, mert akkor nem kérdeznéd, mi ez, hanem tudnád.)

Én inkább arra tippelnék, hogy kimerült vagy. Próbálj többet pihenni, és keress lehetőséget arra, hogy pár napig többet (akár 10 órát!) tudj aludni. Egy nap nem elég.

2010. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!