Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba alatt tampon, és...

Hüvelygomba alatt tampon, és hüvelykúp?

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyenem, ezért nagyon tudatlan vagyok, elsősorban nő társaim segítségét kérném. Az első kérdésem az lenne, mivel vagyok olya szerencsétlen és pont hüvelygomba alatt jött meg a menzeszem, ilyenkor betétet vagy tampont előnyösebb használni?

A nőgyógyász írt fel nekem hüvelykúpot, azt ilyenkor is lehet alkalmazni?



2021. máj. 19. 13:05
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem ne használj tampont, emrt felszivhatja a hatóanyagot, hagyd, hagy dolgozza ki a szervezeted üritéssel a gombát.
2021. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tampont ne használj addig amíg nem vagy kikezelve. A kupokat pedig menstruáció alatt nem szabad használni.
2021. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tampont én sem javaslom ebben az esetben, a betét az oké. Illetve menszesz alatt ne használd a hüvelykúpokat, várd meg, míg elmúlik rendesen, s azután folytasd.
2021. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!