Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tumormarker vizsgálat előtt...

Tumormarker vizsgálat előtt szabad enni inni? A kis hölgy a telefonban éh gyomrot mondott de neten mast olvasok, ma 12:40re van idopontom.

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha a kisholgy a telefonban éhgyomrot mondott, akkor azt kell betartani.
2021. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Az evést nem tudom, de inni minden vérvétel előtt szabad, sőt kell is! Különben megszúrni sem tudnak!

Tumormarkernél nem tudom, mi mit befolyásol, én inkább a tiszta víznél maradnék.

Az éhgyomrot én azért megkérdezném, egy telefont megér. Ha muszáj, az ember kibírja, de ha nem kell, akkor ne kelljen feleslegesen kínlódni vele.

2021. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tumormarker vizsgálatot nem befolyásolja az étkezés, nem kell éhgyomorra menni. Bármit is mondott a kishölgy.


Itt egy jó cikk arról, hogy melyik vérvételre kell éhgyomorra menni, és melyikre nem:


[link]

2021. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz, nekem kórházban csinálták műtét előtti délután, fel sem merült az evés kérdése.
2021. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!