Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik Pfizert kaptak, eros...

Akik Pfizert kaptak, eros alhasi gorcs jelentkezett nalatok?

Figyelt kérdés
A havim masnap megjott (meg 5 nap mulva kellett volna csak), rengeteget verzek es joval erosebbek a gorcseim. Mas is tapasztalta ezt? Az izomfajdalom elmult a karomban ez a verzes viszont szokatlan. Elso dozist kaptam meg csak.
2021. máj. 21. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem volt ilyen tünetem. Jobbulást kívánok!
2021. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt semmi ilyen.
2021. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
77%
Az első Pfizer után nekem is és húgomnak is ez volt. Másnap megjött, pedig csak három nap múlva kellett volna. Nekem hamarabb soha nem szokott, max kicsit késik néha. Érdekes.
2021. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1 koszonom!


3 kaptal mar masodik dozist?

2021. máj. 21. 21:29
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ez volt. 5 nappal hamarabb jött meg és sokkal erősebb volt, kicsit meg is ijedtem, hogy miért. Aztán 3napig volt nagyon erős, aztán másnap már alig valami. És sokkal jobban görcsöltem, mint egyébként(gyógyszert kellett bevennem, pedig sosem szoktam, mert nem olyan elviselhetetlen a fájdalom)
2021. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

Ez azért van, mert a vírus tüskefehérjéje benne van az oltásban.

És a Covid egyik tünete az erős menstruáció. Amit nem nagyon reklámoznak sajnos...Pedig befolyásolja erősen.


Én 13 napig véreztem covid alatt, konkrétan ültem a wc-n, és folyt belőlem a vér. Majdnem mentőt hívtunk... Szerintem ilyen lehet egy vetélés kb.

2021. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az oltás napján megjött, igaz, kb aktuális volt. Nem volt semmi különös. Most a következő menstruációm viszont a szokásosnál erősebb.
2021. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Oltás napján megjött, 2 nappal korábban. Erős görcseim voltak, nem szokott ennyire fájdalmas lenni a menzesz. Azóta már megkaptam a második dózist (ma egy hete), semmilyen tünetet nem okozott.
2021. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

6: sajnalom, az en fajdalmaim sem azok az erosebb napok hanem kb besz*rok a wcn ulok en is es en is ezt erzem hohy folyik ki a ver belolem. Ezt amugy egy orvos mondta neked hogy a koronavirus egyik tunete? Mert en nem estem at rajta es nem talalom magyar oldalakon kulfoldieken viszont serenyen irjak hogy az oltastol valoban eros gorcsok lehetnek de nem tudjak miert.


Egyebkent kb ilyen mehosszehuzodasaim voltak a csaszar utan 2 oraig kb. Azert ilyen friss az elmeny mert 8 honapja szultem.

2021. máj. 21. 21:53
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Nekem semmilyen tünetem nem volt

Az 1.oltás után volt esedékes a menszesz,meg is jött,nem volt durvább vérzés

A 2.oltás napján jött meg,az is normális volt

2021. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!