Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szülés utáni pajzsmirigyzava...

A szülés utáni pajzsmirigyzavar kinél mikor jelentkezett leghamarabb?

Figyelt kérdés
Együtt szültünk egy ismerősömmel és az a problémája, hogy szoptatás alatt nem fogy, hanem hízik. Ez a hízás kinél mikor jelentkezett leghamarabb?
2018. jan. 25. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szülés után kb fél évvel vettem észre a tüneteket, be is bizonyosodott a pajsmirigy-gyulladás, gyógyszert szedtem rá később, mert azt mondta az orvos szülés után egy évvel érdemes újra nézetni és akkor kezelni, mert elmúlhat. Nekem nem múlt el, miután gyógyert szedtem kb 3 hónap alatt újra a "versenysúlyomnál" voltam, addig bármit tettem makacs 4-5 kiló plusz sehogy se ment le.
2018. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Végül is a 4-5 kg még nem is olyan sok, mégsem 20-25 kg felesleg. Örülök, hogy végül rendbe jöttél.
2018. jan. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!