Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az,hogy menzesz...

Miért van az,hogy menzesz előtt illetve közbe öngyilkossági gondolataim vannak? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Tudom van a PMS,ami mensi előtt van,nagyon megvisel,ideges,feszült vagyok,sírógörcsökkeo,mellfeszülés és még kb 10kellemetlen panasz.. amúgy is magányos és rossz időszakomat élem,megfordult már igy is a fejembe,de aztán elvetem az ötletet,de 1éve kb olyankor rettentően rossz a helyzet. Helyszínt,módot,mindent elterveztem,de még nem tettem meg. Félek már saját magamtól is. Mit tegyek ellene? Fog.gátló kilőve egészségügyi okok miatt. Tudom az életemet nekem kell helyrehozni,mert mensi nélkül is szarul érzem magam,de akkor borzasztó!
2021. máj. 25. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy konkrét terveid is vannak az öngyilkosságra vonatkozóan. Ez már nem az a szint, amit otthon, jótanácsok alapján kezelni tudsz. Fordulj klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához!
2021. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most mentsruálok, nincsenek szuicid gondolataim, de nagyon fáradt vagyok és gyűlölöm ezt a fáradtságot...utálom, hogy tönkreteszi a napjaim és akadályoz a tevékenységeimben.

A PMS ellen vannak elvileg gyógyszerek, nem tudom próbáltad-e már, lehet megéri.

Pl:

[link]

2021. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább fordulj orvoshoz ezzel mert ez nem normális.

Pszichiátert keress.

2021. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!